Mikro Cement

Podłogi dekoracyjne


Beton architektoniczny zawładnął w ostatnich sezonach wyobraźnią architektów i projektantów wnętrz. Moda na wnętrza o surowej stylistyce, poszukiwanie rozwiązań inspirowanych stylem industrialnym, wykorzystywanie estetycznych walorów materiałów - to wszystko zachęca by w sposób kreatywny eksperymentować z betonem. Mikro cement to niezwykle wszechstronny materiał do właśnie takich rozwiązań. Powłoka z mikrocementu daje trwałe, efektowne, odporne na zabrudzenia powierzchnie.

Ten system posadzkowy może być wykorzystywany też na ścianach, sufitach, blatach kuchennych, parapetach, meblach, drzwiach czy przedmiotach dekoracyjnych. Wszechstronność powierzchni na których można stosować mikro cementy jest ich niekwestionowaną zaletą tj. na betonie, drzewie, materiałach drewnopodobnych, płytkach ceramicznych, płytach gipsowo-kartonowych, czy ścianach z tynku cementowo-wapiennego. Dzięki odporności na wilgoć bez najmniejszych problemów można go stosować w kuchni, łazience, obiektach SPA czy pływalniach. Świetnie nadaje się do renowacji istniejących powierzchni, nie zabiera przestrzeni w trudnodostępnych miejscach i nie powoduje powstawania różnic w poziomach podłóg.

Szeroka gama kolorów i możliwość ręcznej aplikacji w różnorodnych fakturach sprawia że mają one niepowtarzalny charakter. Przekuwa się to w stworzenie wnętrz o silnym , indywidualnym wyrazie. Mikrocement wykonuje się w cienkich 2-3 mm warstwach.

Galeria realizacji posadzek systemem szpachlowanym

Zobacz więcej zdjęć w Galerii Realizacji "Mikro Cement"