Posadzki Dekoracyjne Firmy BAQBAU

Działalność firmy

Firma powstała w 2013 roku w Białymstoku i od samego początku jest doskonałym źródłem innowacji i jakości. Naszym obszarem działania głównie są województwa podlaskie, warmińsko-mazurskie i mazowieckie. Jeśli jednak projekt jest ciekawy i klienci zgadzają się na przedstawione przez nas propozycje wykonania zlecenia nie ogranicza nas żadna odległość potrafimy wykonać zlecenie wszędzie.

Klienci nasi doceniają dobry dobór materiałów i wysoki standard wykonania.

Indywidualne podejście do każdego z klientów pozwala nam spełnić życzenia związane z realizacją, precyzyjnie oszacować koszt oraz wdrożyć założenie projektowe w rzeczywistość.

Czym się zajmujemy? Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania na podłogi dekoracyjne z zakresu:

  • betonu zacieranego i polerowanego,
  • mikro cementów,
  • żywic epoksydowych i poliuretanowych,
  • paneli winylowych,
  • oraz tynki i powłoki dekoracyjne

Dostawcy

W materiały zaopatrujemy się tylko u najlepszych dostawców na rynku.

Showroom

Wszystkich zainteresowanych wykonaniem podłogi dekoracyjnej czy dekoracji ściennej zapraszamy do naszego SHOWROOMU który znajduje się w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej 38. Możemy tu swobodnie zaprezentować wybraną dekorację ścienna czy podłogę. Posiadamy na miejscu wykonane rozwiązania które oferujemy. Można się z nimi zapoznać na żywo i zobaczyć jak się też eksploatują w czasie podczas codziennego użytkowania.

Zobacz więcej zdjęć w Galerii Realizacji "Biuro BaqBau"

Nasi Klienci

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i instytucje oraz firmy. Nasz zespół nie boi się na nowych wyzwań, interesujących projektów co potwierdzają Nasze realizacje. Współpracujemy z biurami projektowymi, projektantami, disignerami, firmami wykonawczymi i firmami proponującymi ciekawe rozwiązania wnętrzarskie. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym tworzenie oryginalnych rozwiązań sprawia tak jak nam dużą satysfakcję.